TULEMUSED

TULEMUSED

Duettide arvestus

I koht

MAIRO LIBBA – KATRI KADE

Grace Potter, Mark Batson, Matthew Burr  „Something That I Want“

Juhendaja Kärt Sepp

E STuudio koori- ja tantsukool

Klaveril Themuri Sulamanidze, kitarril Erki Sepp

II koht

MINNA EMILIA VÜRST – GETE-LY VIJA

Piret Laikre / Marek Sadam  „Aeg luuleks“

Seadnud Margot Suur

Juhendaja Margot Suur

Räpina Muusikakool

Klaveril Jürgen Järvepõld

III koht

TRIINU JOHANNA SEPP – ANETTE NURJA

Mari Jürjens  „Õnn ja arm“

Seadnud Hedi-Kai Pai ja Ele Millistfer

Juhendaja Ele Millistfer

E STuudio koori- ja tantsukool

Kitarril Erki Sepp

IV koht

MAARJA-LIIS NURJA – EMILY MÄESEPP

Rebecca Kontus  „Ma kõnnin sirgelt“

Juhendaja Ele Millistfer

E STuudio koori- ja tantsukool

Klaveril Ele Millistfer

V koht

ARHANNA SANDRA ARBMA – AMALIA BELAŠ

Alan Menken / Stephen Shwarts  „Colors of the Sun“

Seadnud Margot Suur

Juhendaja Margot Suur

Räpina Muusikakool

VI koht

MIRTEL KOLLO – ELIISE TIKAS

Aivar Joonas / Villu Kangur  „Tuulepuuhuulte luule“

Juhendajad Taisi Rosenberg ja Ann Narva

Taisi laululapsed huvikool

Parim juhendaja KÄRT SEPP

KOORIDE ARVESTUS

I koht

E STuudio koori- ja tantsukooli koor Pingviinid ja Laululuiged

  • „Jäälillemäng“

Ardo Ran Varres / Anzori Barkalaja / seadnud Maria Väli

Dirigent Külli Lokko

  • „Vangile ei meeldi trellid“

Hank Williams / eestikeelne tekst Vello Salumets. Seadnud Riivo Jõgi

Dirigent Helen Kirsi

II koht

Laulustuudio Fa-diees noortekoor Keravälk

  • „Mis värvi on armastus“

Arne Oit / Heldur Karmo / kooriseade Mikk Kaasik

  • „Lean On Me“

Bill Whiters /  seadnud Adam Anders ja Tim Davis

Dirigent Mikk Kaasik

III koht

E STuudio Koori- ja Tantsukooli koor Flamingod ja Öörähnid

  • „Kiigu ja liugle“

Tanel Padar / Jaan Pehk / seadnud Ele Millistfer ja Helen Kirsi

Dirigent Helen Kirsi

  • „30 sekundit stardini“

Heini Vaikmaa / Oskar Ove / seadnud Ele Millistfer ja Helen Kirsi

Dirigent Ele Millistfer

Parim dirigent KÜLLI LOKKO

Eripreemiad

Parim seadja RIIVO JÕGI

Parim kontsertmeister Ele Millistfer

Parim solist ARHANNA SANDRA ARBMA

Žürii eripreemia „Südikas ragistaja“ MARTIN VESBERG

Eripreemia „Muusikaliselt värviliste unistuste lavastuste eest“ – Maire Eliste Muusikakooli lastekoor Mariel.