ŽÜRII

SIRJE MEDELL

Žürii liige

IVI RAUSI

Žürii liige

JERE LAUKKANEN

Žürii liige

Sirje Medell on vokaalpedagoog ja vokaalterapeut. Töötab Eesti Muusika- ja
Teatriakadeemia lavakunsti osakonnas laulu lektorina, ühtlasi teeb koostööd
jazzmuusika osakonnaga. Avatud Kooli muusikaõpetaja, laste- ja poistekoori
dirigent.
On viinud läbi meistrikursusi Eestis ja välismaal. Laulab kaasaegse
improvisatsioonilise muusika vokaalansamblis ImproVox .

Ivi Rausi on jazzlaulja, improvisaator, muusikalooja, arranžeerija, muusikaõpetaja, vokaalpedagoog, kes on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia erinevatel erialadel (muusikapedagoogika, pärimusmuusika, kaasaegne improvisatsioon). Lisaks on ta täiendanud end erinevates jazzi ja vaba impro meistriklassides üle Euroopa. Ta on teinud koostööd väga erinevate muusikutega nii Eestis kui ka väljapool.

Muusikuna meeldib Ivi Rausile katsetada ja mõelda ‘kastist välja’. Ta usub, et on oluline otsida oma ‘sinilindu’ ja julgeda olla ‘mina ise’, sest iga hääl siin maailmas on ainulaadne ja kordumatu.

Lauljana on Ivi Rausi välja andnud kuus albumit.

Rohkem infot:

www.ivirausi.com

Spotify

Facebook: Ivi Rausi Music

YouTube

Jere Laukkanen töötab Helsingi Metropolia Rakenduskõrgkooli muusikaosakonna vanemõppejõuna, õpetades kompositsiooni, arranžeerimist, kõrvakoolitust, muusikateooriat, laulukirjutamist ja orkestreid/ansambleid. Aastatel 2008-2016 oli ta muusikaosakonna juhataja ning praegu on ta muusika kirjutamise ja produtseerimise eriala lektor.

Laukkanen on väga nõutud arranžeerija, helilooja ja dirigent ning ta on kirjutanud kõigile suurematele Soome telekanalitele ja paljudele orkestritele, sealhulgas European Jazz Orchestrale, UMO Jazz Orchestrale, Vantaa Pops Orchestrale ja Lahti Sümfooniaorkestrile. Lisaks oma bändile Jere Laukkanen Afro-Cuban Jazz Orchestra, mille ainus helilooja ja arranžeerija on ta, on ta juhatanud džässorkestreid nagu European Jazz Orchestra (rahvusvaheline), UMO Jazz Orchestra (Soome), Berklee Jazz Composers’ Big Band. (USA), Radio Romania Big Band, Big Band Conservatori del Liceu (Hispaania) ja Estonian Dream Big Band, kui nimetada vaid mõnda.